Усі ми любимо історії, а отже ось вам кілька фактів про поліграфію.
Поліграфія походить з Китаю. Думаємо усі хоч раз бачили в кіно чи на фотографіях, розписані шовкові тканини. А близько тисячі років тому на ній ще й навчилися друкувати.
Звикнувши кожен день зіткатися з поліграфічною продукцією — календарями, пресою, візитними картками й буклетами, ми не знаємо, завдяки кому і як, дана галузь промисловості міцно увійшла в наше з вами життя.
Перший екземпляр робився вручну. Майстер писав на папері текст, до вологих чорнила прикладав дощечку з дерева, щоб відбився на ній написаний текст. Потім дощечка гравіювалася. Потім на неї наносили фарби і робилися відбитки. Перша друк виглядала саме так.
До 19-го століття процес друку відбувався вручну. Він складався з декількох етапів — виливки шрифтів з металу, отримання відбитків і набору текстів.
20-те століття стало століттям відкриттів. Удосконалилася в цей час і поліграфія. Був винайдений плоский метод друку. Батько сучасного офсетного, який і сьогодні є найбільш затребуваним та доступним.
Але як виявляється в історії створення поліграфії можна відшукати досить багато цікавих фактів.
Найважча книга у світі — географічний атлас важить 320 кг, і в висоту цілий метр. Щоб підняти та погортати такий атлас, потрібно ціла команда друкарні.
Автор найдорожчої у світі книги — Леонардо да Вінчі. Вона написана дзеркальним методом про його наукові дослідження. Напевно саме тому Білл Гейтс купив цю книгу за 24 мільйони доларів.
Зараз поліграфія оточує нас всюди — від флаєрів і плакатів, до наклейок і футболок з малюнками. Сучасні технології — це рулонний і листовий друк, офсетні, лазерні і цифрові способи. І щоб в даний час отримати стільки можливостей, в минулому було докладено багато зусиль.
Друкована реклама в порівнянні з електронною користується великим попитом, легше запам’ятовується. Друк брошур, буклетів, листівок та інших поліграфічних виробів для будь-якої компанії, гарантовано виправдає витрачені гроші позитивним ставленням клієнтів.[:]