Epson SureColor SC-S30610 - Типография ALT в центре Киева
03.02.2021

Epson SureColor SC-S30610

Продовжимо наш віртуальний тур по друкарні ALT. І кого ж ми зустрінемо у цей раз. Наш улюбленець, широкоформатний екосольвентний принтер Epson SureColor SC-S30610.


По-перше, хочеться зупинитися на фарбах. Коли ви тільки потрапляєте у приміщення, де на всю потужність працює принтер, ви чуєте лише невеликий шум, але це й увесь перелік фактів сприйняття для вас. Адже, якщо ви хоч раз у житті замовляли друк банера, або плакату великого формату. Ви точно маєте пам’ятати цей різкий запах фарби. Але для цього принтера розроблені спеціальні фірмові фарби, які мають виключно приємний аромат. А ще вони не токсичні й не викликають жодних алергічних та інших побічних реакцій. Чорнило UltraChrome GS2 не містять нікель й тому не вимагають спеціальної вентиляції, що дозволяє використовувати принтер Epson SC-S30610 у звичайному офісному приміщенні.Одним словом Екостайл.

З фарбами усе зрозуміло, перейдемо до формату. Адже це саме широкоформатний принтер, і тому на ньому ми можемо друкувати величезні формати, без будь-яких склейок та окремих частин. Ширина друку до 162.6 см.

Друкувати можна на різних видах матеріалів :

  • на папері,
  • на плівках,
  • на вінілі,
  • на полотні та інших матеріалах.

Отож, ця машина прекрасно справляється з замовленнями друку плакату, банера, постера, виставкової панелі або фотозони. Може друкувати від звичайних плакатів і широкоформатних банерів до панелей з підсвічуванням. Стійкість зображення у приміщені майже вічна, а на відкритому просторі від 3-х років. Тому фасади вашого магазину, або рекламний банер будуть виглядати як нові досить довгий час.

Отже, зупинимося на основних характеристиках:
— Друк на великому діапазоні носіїв, як з покриттям, так і без, шириною до 64 дюймів (162.6 см)
— Нові чорнило Epson UltraChrome GS2 — 4-х кольорові екосольвентні чорнило, що забезпечують зовнішнього розміщення відбитка до 3-х років без ламінації та не має жодних негативних впливів на людину
— Надійна і високопродуктивна друкуюча голівка MicroPiezo Advanced TFP для точного позиціювання краплі й тривалого терміну служби принтера
— Чудова якість друку завдяки вирішенню до 1440 x 1440 dpi й друку краплями змінного розміру, мінімальний розмір краплі 4.2
— Швидкість до 29.4 м² / год в режимі Draft при друці на вінілі (10 м² / год в режимі Production mode; 7.3 м² / год в режимі Quality)
— Спеціальний механізм для легкого завантаження рулону одним оператором
— Спеціальний приймач для надрукованого рулону
— Три окремо контрольованих блоки сушки
— Низька вартість експлуатації, завдяки роздільним картриджам об’ємом 700 мл

А найголовніше — це яскравий насичений колір, який дозволяє робити зображення практично «живим». Ви отримуєте ідеальні зображення, без жодних точок, навіть при невеликій відстані, вони не проявляються. І навіть, якщо ви такого ще ніде не бачили, то не забувайте, що до нас завжди можна зайти у гості й побачити усе на власні очі. А ми, нагадаю, дуже уважно ставимося, до вибору обладнання в нашу Типографію. Адже хочемо завжди бути кращими для вас.