Принт на футболках. Будь унікальним та приверни увагу до свого бренду. - Типография ALT в центре Киева
10.09.2020

Принт на футболках. Будь унікальним та приверни увагу до свого бренду.

Корпоративний дрес-код — це не завжди діловий костюм, або краватка.

А якщо ж ви саме так кожного дня і вдягаєтесь на роботу, бувають ситуації, коли потрібно показати саме Вашу компанію у одязі — презентації, виставки, промо-акції. І найпотужнішим рекламним інструментом в цьому випадку можуть стати корпоративні футболки.  Інформацію про Вашу фірму побачать всі навколо.

Принт на одязі дозволяє безпомилково визначити в натовпі співробітника компанії, що є важливим маркетинговим інструментом. Також брендовані футболки можна використовувати і в якості подарунків клієнтам. Так як цей предмет гардероба є річчю практичною і необхідною буквально всім, незалежно від статі і віку, то такий недорогий подарунок забезпечить Вам багаторазовий показ потрібної реклами в самих різних місцях.

 

 Даруючи своїм клієнтам або відвідувачам виставки футболки з логотипами або фірмовою символікою, Ви зможете виділитися на фоні конкурентів, та бути впевненими у розповсюдженні вашого бренду. А позитивні емоції, пов’язані з отриманням подарунка підвищать лояльність до Вас з боку не тільки постійних, але і потенційних клієнтів. Отже незначні витрати дадуть вашій компанії чудову рекламу.

Практично все що завгодно, може бути зображене на футболках. Малюнки, тексти, фото, логотипи, кліпарти — все повнокольорове, будь-якого розміру.

Ви отримаєте ексклюзив — такої речі не буде більше ні в кого.

Які ж бувають види друку на футболках:

Термодрук  плівками.

Якщо Вам потрібна одяг для промо-акцій, виставок, конференцій або бізнес зустрічі, щоб підвищити свою впізнаваність — ми рекомендуємо замовити футболку з написом нанесену технологією термодруку. Це один з найпопулярніших і недорогих методів друку логотипу. Головна перевага — барвистість нанесеного логотипу, еластичність, висока якість і тираж від 1 штуки. 

 

Прямий повнокольоровий друк.

Якщо ж  Ви обрали  брендовану одяг на важливий захід — найкращим буде повнокольоровий прямий друк. Нанесення різнобарвного малюнка або картинки на футболку або логотип зможе привернути до себе увагу. Надруковані фотографії таким способом виглядають дуже соковито і реалістично . Варіант прямого друку на футболках ідеальний в якості особливого подарунка для клієнтів, колег і партнерів.

 

Вишивка.

Комп’ютерна вишивка логотипу виглядає ефектно, стильно і престижно, що працює на імідж фірми або компанії. Досить часто таку одяг використовують під час проведення промо-акцій або в якості сувенірів.

Так, ми самі носимо ці футболки. Так, ми багато разів їх прали. Футболки не деформуються, не псуються.  

Шукаєте, де замовити на футболки з логотипом? Ви вже знайшли те, що шукали. Тут ви зможете знайти те, що вам потрібно. Чекаємо на Ваше замовлення.