Вітальні листівки, актуально чи ні? - Типография ALT в центре Киева
17.03.2021

Вітальні листівки, актуально чи ні?

Початок весни, період найвідомішого жіночого свята, і напевно один з найспекотніших періодів будь-якій друкарні. Новорічні листівки й вітальні календарі закінчилися. І кожна компанія підготувалася привітати коханих жінок колег, партнерів, клієнтів з цим чудовим святом.


За два тижні до свята ми постійно отримували запити на друк листівок, різних форматів, дизайнів і тиражів.


Індивідуально розроблені листівки завжди відрізняються, адже нічого подібного ви не зможете знайти у звичайних магазинах. Таку листівку буде приємно отримати не тільки у якості доповнення до основного подарунка, але і як самостійний презент навіть без особливого приводу.

Виготовлення вітальних, запрошень, корпоративних листівок можливо різними способами друку (офсетний, цифровий, шовкотрафаретний) і з післядрукарської обробкою (фольгування, біговка, висічка по контуру, покриття лаком).

Існують різні формати й види листівок, які стануть прекрасним подарунком в це свято:


— Листівки нестандартної форми — міні, квадратні, круглі, фігурні та будь-яких інших форм — бездоганно доповнять подарунок.
— Еко листівки з крафтового картону — привернуть повагу до навколишнього середовища.
— Листівки на дизайнерському картоні задовольнять будь-який, найвишуканіший смак.
— Класичний варіант, подвійна горизонтальна, або вертикальна модель.
— Ексклюзивні листівки з різними видами післядрукарської обробки, з мелованого паперу завдяки поєднанню матового і глянцевого лаку виглядають надзвичайно стильно і привабливо.

Ми завжди допоможемо визначитися з дизайном, методом друку, післядрукарської обробкою і матеріалом і виконаємо ваше замовлення в найкоротші терміни. Звертаючись у нашу Типографію Ви можете бути впевнені, що Ваше замовлення буде виконано ідеально.