Яка ж друкарня без друку? - Типография ALT в центре Киева
13.04.2021

Яка ж друкарня без друку?

Друкуємо, друкуємо й друкуємо. Наша типографія на то і друкарня, щоб друкувати кожного дня й дуже багато. Ми друкуємо на різному обладнанні й різну поліграфію. Але попит на друк документів на стандартному А4/А3 це стандартне замовлення, яке напевно буде завжди. Комусь необхідно надрукувати лише один аркуш, а хтось замовляє швидкісний друк великими тиражами.


Швидкісний цифровий друк — сучасний швидкісний метод, який виконується за допомогою друкарських машин, які отримують завдання в цифровому вигляді (наприклад, за допомогою комп’ютера), без застосування спеціально виготовлених форм. Це дозволяє гнучко змінювати інформацію і випускати тиражі будь-якого обсягу.
Цифровий друк має найвищу швидкість створення відбитка, відмінну якість і дає можливість оперативно видрукувати ваше завдання, але вимогливий до типу паперу.
А як часто в повсякденному житті виникає необхідність в роздруківці одного або декількох листків. Але ж не у всіх вдома є принтер. Ми завжди допоможемо і впорається і з цим завданням швидко та якісно.


У нашій Друкарні ми досить часто користуємося МФУ Xerox WorkCentre 5775. Стандартний чорно-білий принтер/копір. Дуже працездатний, швидкий і справляється з усіма завданнями незалежно від вимог завантаженості друкарні. Це дає можливість заощадити час, знизити витрати часу на управління пристроєм і на підтримку його працездатності.
Багатофункціональний пристрій WorkCentre 5775 має всі необхідні інструменти для щоденної роботи, а також розширені можливості для оптимізації витрат і збереження конфіденційності інформації.
Єдиним обмеженням, з яким ви стикаєтеся при виборі даного типу друку — це обмеження за розміром матеріалу, на якому вона буде проводитися. Він не може перевищити обсяг листа формату А3.


Переваги МФУ Xerox WorkCentre 5775:
• кольорова сенсорна панель управління полегшує доступ до основних функцій
• поліпшені функції сканування дозволяють значно підвищити ефективність роботи з документами
• можливість паралельного виконання завдань
• збільшений запас паперу
• велика ємність дуплексного автоподатчика
• функція Print Around забезпечує безперервну роботу — при відсутності необхідного матеріалу для друку робота стає в чергу друку, при цьому виконуються наступні завдання
І найголовніше Xerox WorkCentre 5775 швидкий, надійний, простий, забезпечує високу швидкість друку при великих тиражах та чудову якість друку.